Naspäť

Kožené rúčky v Pecobikes oslavujú šampanským!

Handmade rúčky doteraz nemali adekvátneho spoločníka - prirovnateľné štuplíky do riadítok. Teraz sa to mení! Z nášho vývojového oddelenia prichádzajú nové, korkové štuple. So všetkými vlastnosťami, ktoré si vážime - ekologické, handmade, s netradičným a poctivým dizajnom.

rucky2rucky3

Štuple úspešne prešli testovacími jazdami a prvá séria je pripravená na predaj. Nech sa páči, k dispozícii sú k ponuke na našom E-SHOPE! Navyše pre tých, ktorí majú od nás handmade koženné rúčky Pecobikes, máme nachystané promo štuple úplne zdarma! Stačí ak nám napíšete správu s fotkou Vašich rúčok a adresu na zaslanie štuplíkov. showroom@pecobikes.sk

Pecobikes korkove stuple

Niekoľko vlastností, ktoré môžeme hrdo k štuplíkom pripísať:
Praktický dizajn - použitý materiál je pružný - so štuplíkmi nepoškrabete stenu alebo lak svojho auta, navyše pasujú na všetky typy riadítok!
Ručná výroba - pri rôznych technológiach výroby stále asistujú naše ruky
Ekologickosť - štuplík je vyrobený z masívneho a štiepaného korku, povrchová úprava je z prírodného voskového oleja, štuplík môžete odhodiť do prírody a neublížite jej! ;-)
Jedinečnosť - čo dodať, takéto štuple inde nenájdete. A vďaka prírodnému masívnemu korku je ešte každý jeden trošku iný.

ZAUJALI ŤA NAŠE BICYKLE?

neváhaj nás kontaktovať, a vyrobíme jeden aj pre teba

Napíš nám alebo nás sleduj na Facebooku