Naspäť

BROOKS C19 Cambium sedlo

109,00 €

Dostupnosť: Nie je na sklade


Brooks Cambium je rada sediel vyrobená z vulkanizovaného prírodného kaučuku, ktorý je prekrytý tenkou vrstvou organickej bavlny. Tá nie je na kaučuk prilepená, ale nalisovaná, čo znamená, že jazdec nemusí mať strach, že by sa vrchná časť od spodnej oddelila.

Ideou, ktorá stála za zrodom tohoto sedla je túžba po sedle, ktoré by prinášalo kvality spojené so značkou Brooks, a to najmä dlhá životnosť, maximálne pohodlie, prírodné materiály, ale to všetko skombinované v sedle, u ktorého nebudete mať strach ho nechať stáť na daždi či na snehu. A táto idea bola prevtelená práve do rady Cambium. Cambium je sedlo, na ktoré čakali mnohí "bruksoví" fanúšikovia, ktorí každý deň dochádzajú do práce a nechávajú stáť bicykle cez deň vonku. Horskí cyklisti púšťajúci sa do klimaticky náročných terénov, kde bahno a voda sú prítomné takmer každú minútu. Mesendžeri križujúci mesto deň za dňom nech svieti Slnko, alebo padajú traktory.

Tvarom vychádza Cambium C17 z legendárneho koženého modelu B17 a kolajničky sú vyrobené z dutých oceľových trubiek pre zvýšenie komfortu a zníženie hmotnosti.

Sedlo je úplne bezúdržbové a je naňho poskytnutá záruka 10 rokov!

Šírka: 162 mm
Dĺžka: 283 mm
Hmotnosť: 415 g

Výrobca:
Brooks
Farba:
Čierna

ZAUJALI ŤA NAŠE BICYKLE?

neváhaj nás kontaktovať, a vyrobíme jeden aj pre teba

Napíš nám alebo nás sleduj na Facebooku