Naspäť

FAQ Osobný odber BRATISLAVA

-Pecobikes Vám ponúka novú službu osobného odberu v Bratislave. Objednávky z nášho e-shopu s voľbou osobného odberu priamo u nášho kamaráta Miša v Pecobikes GARAGE na Hríbovej 14 v Bratislave.

-Objednávky pre našich zákazníkov z Bratislavy doručíme úplne zadarmo s osobným odberom priamo v Pecobikes GARAGE na Hríbovej 14 v Bratislave. Osobný odber si zakliknete priamo vo Vašej objednávke.

-Platobné (obchodné) podmienky: Platba je možná len vopred na účet, časom bude možná platba v hotovosti priamo v Pecobikes garage. Momentálne však nie je technicky možná.

-Otvorené máme každý utorok a štvrtok od 17:30 do 20:00hod.  Objednávky posielame do Bratislavy raz alebo dva-krát týždenne podľa dopytu. V uvedenom otváracom čase sa môžete zastaviť a vyzdvihnúť si svoju objednávku alebo aj len tak pokecať s Mišom alebo sa pohrať s našim 4-nohým strážcom. :-)

-V Bratislave nemáme všetky produkty ako z ponuky eshopu ako na showroome v Trnave. Produkt, ktorý by ste si chceli zakúpiť si môžete objednať, my Vám ho pošleme a osobne sa na mieste rozhodnete, či si ho kúpite.

ZAUJALI ŤA NAŠE BICYKLE?

neváhaj nás kontaktovať, a vyrobíme jeden aj pre teba

Napíš nám alebo nás sleduj na Facebooku